Kay > Pwodwi yo > Kondansatè > Kondansateur seramik > CDR31BP180BFURAJ
CDR31BP180BFURAJ
CDR31BP180BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte CDR31BP180BFURAJ avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati CDR31BP180BFURAJ
Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 18PF 100V BP 0805
Product parameter
Nimewo Pati CDR31BP180BFURAJ Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 18PF 100V BP 0805 Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 4522 pcs Done fèy CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori Kondansatè Voltage - Rated 100V
Tolerans ±1% Epesè (Max) 0.051" (1.30mm)
Tanperati koyefisyan BP Size / dimansyon 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seri Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 0805 (2012 Metric)
Operating Tanperati -55°C ~ 125°C Mounting Kalite Surface Mount, MLCC
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Pa Rate R (0.01%) Detaye Deskripsyon 18pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapasite 18pF Aplikasyon General Purpose