Kay > Pwodwi yo > Kondansatè > Kondansateur seramik > CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte CDR32BP681BFURAJ avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati CDR32BP681BFURAJ
Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 680PF 100V BP 1206
Product parameter
Nimewo Pati CDR32BP681BFURAJ Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 680PF 100V BP 1206 Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 4940 pcs Done fèy CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori Kondansatè Voltage - Rated 100V
Tolerans ±1% Epesè (Max) 0.051" (1.30mm)
Tanperati koyefisyan BP Size / dimansyon 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seri Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 1206 (3216 Metric)
Operating Tanperati -55°C ~ 125°C Mounting Kalite Surface Mount, MLCC
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Pa Rate R (0.01%) Detaye Deskripsyon 680pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapasite 680pF Aplikasyon General Purpose