Kay > Pwodwi yo > Kondansatè > Kondansateur seramik > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte CDR33BP152BFURAJ avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati CDR33BP152BFURAJ
Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Nimewo Pati CDR33BP152BFURAJ Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 4950 pcs Done fèy CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori Kondansatè Voltage - Rated 100V
Tolerans ±1% Epesè (Max) 0.049" (1.25mm)
Tanperati koyefisyan BP Size / dimansyon 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seri Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 1210 (3225 Metric)
Operating Tanperati -55°C ~ 125°C Mounting Kalite Surface Mount, MLCC
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Pa Rate R (0.01%) Detaye Deskripsyon 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Kapasite 1500pF Aplikasyon General Purpose