Kay > Pwodwi yo > Kondansatè > Kondansateur seramik > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte CDR34BP432BFURAJ avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati CDR34BP432BFURAJ
Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Nimewo Pati CDR34BP432BFURAJ Manifakti Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskripsyon CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 4225 pcs Done fèy CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori Kondansatè Voltage - Rated 100V
Tolerans ±1% Epesè (Max) 0.059" (1.50mm)
Tanperati koyefisyan BP Size / dimansyon 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seri Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 1812 (4532 Metric)
Operating Tanperati -55°C ~ 125°C Mounting Kalite Surface Mount, MLCC
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Pa Rate R (0.01%) Detaye Deskripsyon 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapasite 4300pF Aplikasyon General Purpose