Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > MM2000FE-R58
MM2000FE-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte MM2000FE-R58 avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati MM2000FE-R58
Manifakti Ohmite
Deskripsyon RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
25000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati MM2000FE-R58 Manifakti Ohmite
Deskripsyon RES 200 OHM 1W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 1765782 pcs Done fèy Metal Devil Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±50ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Seri Metal Devil® MM
Rezistans 200 Ohms Pouvwa (Watts) 1W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Axial
Lòt non yo MM2000FER58 Operating Tanperati -
Kantite Tèminasyon 2 Imidite sansiblite Nivo (MSL) 1 (Unlimited)
Manifakti Creole Tan Lead 18 Weeks Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Pa Rate - Detaye Deskripsyon 200 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film