Kay > Pwodwi yo > Pouvwa Pwodwi pou - Komisyon Konsèy Mòn > DC DC konnvètè > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte GS-R24FS0001.8 avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati GS-R24FS0001.8
Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(nan dola ameriken)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Nimewo Pati GS-R24FS0001.8 Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 15007 pcs Done fèy
Kategori Pouvwa Pwodwi pou - Komisyon Konsèy Mòn Voltage - Sòti 4 -
Voltage - Sòti 3 - Voltage - Sòti 2 -
Voltage - Sòti 1 1.235 ~ 5.5 V Voltage - Antre (Min) 16V
Voltage - Antre (Max) 35V Kalite Non-Isolated PoL Module
Size / dimansyon 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Seri GS-R24FP
Anbalaj Bulk Pake / Ka 10-SMD Module
Lòt non yo 497-8255 Operating Tanperati -25°C ~ 85°C
Nimewo nan Outputs 1 Mounting Kalite Surface Mount
Karakteristik yo - Efikasite 83%
Detaye Deskripsyon Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Kouran - Sòti (Max) 1.8A
Nimewo Pati Base GS-R24F Aplikasyon ITE (Commercial)
Pwodwi ki gen rapò
GS-R12FV0001.9 Image
  • Pati #:GS-8M
  • Konpayi fabrikasyon:Panasonic
  • Deskripsyon:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • Nan stok:769
GS-8S-C8 Image
  • Pati #:GS-8S-C8
  • Deskripsyon:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE