LD39150PT18-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte LD39150PT18-R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati LD39150PT18-R
Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK
(nan dola ameriken)
2500 pcs
Product parameter
Nimewo Pati LD39150PT18-R Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 72580 pcs Done fèy LD39150xx
Kategori Sikit entegre Integrated (ICs) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1.5A
Voltage - Sòti (Min / Fiks) 1.8V Voltage - Sòti (Max) -
Voltage - Antre (Max) 6V Founisè Aparèy pake PPAK
Seri - Pwoteksyon Features Over Current, Over Temperature
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) Kalite Sòti Fixed
Sòti konte genyen Positive Lòt non yo 497-6142-2
LD39150PT18R
Operating Tanperati -40°C ~ 125°C (TJ) Kantite regilatè yo 1
Mounting Kalite Surface Mount Imidite sansiblite Nivo (MSL) 3 (168 Hours)
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaye Deskripsyon Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A PPAK
Kouran - Quiescent (Iq) 2.5mA Kouran - Sòti 1.5A