Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Chip Rezistans - Sifas mòn > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte RNCF0201DTE412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati RNCF0201DTE412R
Manifakti Stackpole Electronics, Inc.
Deskripsyon RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(nan dola ameriken)
10000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati RNCF0201DTE412R Manifakti Stackpole Electronics, Inc.
Deskripsyon RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 2246166 pcs Done fèy Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori Rezistans Tolerans ±0.5%
Tanperati koyefisyan ±25ppm/°C Founisè Aparèy pake 0201
Size / dimansyon 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Seri RNCF
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 0.03W, 1/32W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 0201 (0603 Metric)
Operating Tanperati -55°C ~ 155°C Kantite Tèminasyon 2
Imidite sansiblite Nivo (MSL) 1 (Unlimited) Manifakti Creole Tan Lead 12 Weeks
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) 0.011" (0.28mm)
Karakteristik yo Automotive AEC-Q200 Pa Rate -
Detaye Deskripsyon 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konpozisyon Thin Film