Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte RNMF14FTD412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati RNMF14FTD412R
Manifakti Stackpole Electronics, Inc.
Deskripsyon RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
5000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati RNMF14FTD412R Manifakti Stackpole Electronics, Inc.
Deskripsyon RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 3131326 pcs Done fèy Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±100ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Seri RNMF
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 0.25W, 1/4W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Axial
Lòt non yo RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND