Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte FMP100FBE52-412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati FMP100FBE52-412R
Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
10000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati FMP100FBE52-412R Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 2553528 pcs Done fèy FMP Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±50ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Seri FMP
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 1W
Anbalaj Bulk Pake / Ka Axial
Operating Tanperati -55°C ~ 155°C Kantite Tèminasyon 2
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) -
Karakteristik yo Flame Proof, Safety Detaye Deskripsyon 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film