Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > MF0207FRE52-412R
MF0207FRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte MF0207FRE52-412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati MF0207FRE52-412R
Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 0.6W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
5000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati MF0207FRE52-412R Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 0.6W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 6136188 pcs Done fèy MF0 Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±50ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Seri MF0
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 0.6W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Axial
Operating Tanperati -55°C ~ 155°C Kantite Tèminasyon 2
Manifakti Creole Tan Lead 20 Weeks Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Wotè - Wotè (Max) - Karakteristik yo -
Detaye Deskripsyon 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konpozisyon Metal Film
Pwodwi ki gen rapò
  • Pati #:MF0207FRE52-3R9
  • Konpayi fabrikasyon:Yageo