Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > MFR100FRF52-412R
MFR100FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte MFR100FRF52-412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati MFR100FRF52-412R
Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
6000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati MFR100FRF52-412R Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 1845757 pcs Done fèy MFR Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±100ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Seri MFR
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 1W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Axial
Operating Tanperati -55°C ~ 155°C Kantite Tèminasyon 2
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) -
Karakteristik yo - Detaye Deskripsyon 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film