Kay > Pwodwi yo > Rezistans > Atravè twou rezistans > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte MFR25SFRF52-412R avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati MFR25SFRF52-412R
Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1/4W 1% AXIAL
(nan dola ameriken)
5000 pcs
Product parameter
Nimewo Pati MFR25SFRF52-412R Manifakti Yageo
Deskripsyon RES MF 1/4W 1% AXIAL Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 5895454 pcs Done fèy MFR Series
Kategori Rezistans Tolerans ±1%
Tanperati koyefisyan ±100ppm/°C Founisè Aparèy pake Axial
Size / dimansyon 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Seri MFR
Rezistans 412 Ohms Pouvwa (Watts) 0.25W, 1/4W
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Axial
Operating Tanperati -55°C ~ 155°C Kantite Tèminasyon 2
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) -
Karakteristik yo - Detaye Deskripsyon 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Konpozisyon Metal Film
Pwodwi ki gen rapò
  • Pati #:MFR25SFRF52-3R9
  • Konpayi fabrikasyon:Yageo