Kay > Pwodwi yo > Fanatik, Jesyon tèmik > DC fanatik yo > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte F412R-12LB avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati F412R-12LB
Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(nan dola ameriken)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Nimewo Pati F412R-12LB Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 15687 pcs Done fèy F412R Series
Kategori Fanatik, Jesyon tèmik Lajè 12.20mm
Pwa 0.044 lb (19.96g) Range Voltage 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC Tèminasyon 2 Wire Leads
Estatik Presyon 0.059 in H2O (14.7 Pa) Size / dimansyon Square - 41mm L x 41mm H
Seri F412R RPM 4200 RPM
Pouvwa (Watts) 480mW Lòt non yo 563-1136
F412R12LB
Operating Tanperati 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Bri 16.0 dB(A)
Lifetime @ tanp. - Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Pwoteksyon Ingress - Karakteristik yo -
Kalite Fan Tubeaxial Kouran Rating 0.040A