Kay > Pwodwi yo > Fanatik, Jesyon tèmik > DC fanatik yo > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte F412R-24LB avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati F412R-24LB
Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(nan dola ameriken)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Nimewo Pati F412R-24LB Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 16873 pcs Done fèy F412R
Kategori Fanatik, Jesyon tèmik Lajè 12.20mm
Pwa 0.044 lb (19.96g) Range Voltage 20.4 ~ 27.6VDC
Voltage - Rated 24VDC Tèminasyon 2 Wire Leads
Estatik Presyon 0.059 in H2O (14.7 Pa) Size / dimansyon Square - 41mm L x 41mm H
Seri F412R RPM 4200 RPM
Pouvwa (Watts) 720mW Lòt non yo 563-1137
F412R24LB
Operating Tanperati 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Bri 16.0 dB(A)
Lifetime @ tanp. - Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Pwoteksyon Ingress - Karakteristik yo -
Kalite Fan Tubeaxial Kouran Rating 0.030A