Kay > Pwodwi yo > Fanatik, Jesyon tèmik > DC fanatik yo > F412R-12MB
F412R-12MB
F412R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaj yo pou referans sèlman.
Gade espesifikasyon pwodwi pou detay pwodwi.
achte F412R-12MB avèk konfyans nan Components-World.HK, 1 ane garanti
Mande yon Quote
Nimewo Pati F412R-12MB
Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(nan dola ameriken)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Nimewo Pati F412R-12MB Manifakti Copal Electronics
Deskripsyon FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 16045 pcs Done fèy F412R Series
Kategori Fanatik, Jesyon tèmik Lajè 12.20mm
Pwa 0.044 lb (19.96g) Range Voltage 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC Tèminasyon 2 Wire Leads
Estatik Presyon 0.102 in H2O (25.5 Pa) Size / dimansyon Square - 41mm L x 41mm H
Seri F412R RPM 5400 RPM
Pouvwa (Watts) 720mW Lòt non yo 563-1139
F412R12MB
Operating Tanperati 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Bri 23.0 dB(A)
Lifetime @ tanp. - Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Pwoteksyon Ingress - Karakteristik yo -
Kalite Fan Tubeaxial Kouran Rating 0.060A